30 yaşında bulunan İsveç asıllı modellerden Elsa Hosk, Uluslararası Venedik Film Festivali içerisine, fazlasıyla derin sırt dekoltesinden dolayı adeta damga vurmuş oldu.

İsveç asıllı modellerden biri olan Elsa Hosk, İtalya içerisinde bu sene 76.sı gerçekleştirilen Venedik Film Festivali’ne, şık bir durumda bulunan görüntüsünün yanı sıra kusursuz fiziği sayesinde adeta damga vurmuş oldu. Derin durumdaki sırt dekoltesi ile birlikte gözleri kamaştırmış olan Hosk, siyah renge sahip saten elbisesinin arka tarafından görünmekte olan 2 tane bantla da belini belirgin hale getirmişti.

Düzgün bir durumda bulunan fiziği ve neşeli durumdaki tavırları sayesinde çok büyük bir beğeni toplamayı başaran güzel model, kameralara da çok uzun bir şekilde poz vermiş oldu. Hosk, söz konusu bu geceye yönelik fotoğraflarını Instagram hesabı üzerinden, takipçileri ile de paylaşmış oldu.

Stokholm’da dünyaya gelmiş olan güzel durumdaki model; Dolce Gabbana ile birlikte Dior, Anna Sui, H&M, Guess ve Lilly Pulitzer benzerindeki büyük şirketlerle çalışmakta.

Şu dönemlerde Victoria’s Secret meleği olarak öne çıkan Hosk, 2011 senesinden 2018 senesine kadar markanın senelik moda şovu içerisinde de yer almıştı.

Tam bir ismi Elsa Anna Sofie Hosk olarak bilinen başarılı bir durumdaki mankenin, Instagram platformu üzerinde 5 milyonu taneden fazla takipçisi yer alıyor.