Ünlü ve başarılı durumdaki şarkıcılardan Demet Akalın, geçtiğimiz akşam üzeri Harbiye Açıkhava’da özel bir konser verdi. Konser amacıyla satışı gerçekleştirilmiş olan bütün biletlerin tükendiği konusunda bilgiye ulaşan Akalın, söz konusu bu konserinden elde etmiş olduğu bütün gelirini de Mehmetçik Vakfına bağışlamış olduğu konusunda bir açıklama yaptı.

1.000’lerca sayıdaki hayranı ile buluşmuş olan Demet Akalın, konsere ay biçimine sahip bir tane mekanizmanın üstüne oturup indi. Akalın, konser süresince de 3 tane değişik kıyafet giydi. Akalın’ı bu konseri esnasında ünlü durumdaki isimler de hiç bir şekilde yalnız bırakmadı. Alişan ile birlikte eşi Buse Varol, yakın dostlarından olduğu açıklanan Begüm Öner ile beraber Ceyhun Fersoy’da Demet Akalın’ı izlemeye gidenler arasındaydı. Alişan ise konser esnasında bir ara sahneye çıktı ve şarkıda arkadaşına eşlik etmeye başladı.

Konser esnasında çektirmiş oldukları fotoğrafların tamamını Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olan Alişan; ”Fazlası ile güzel bir akşam idi… Çok fazla eğlendik. Her şeyden önemli olanı ise bu konserin bütün gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışlamış olman en güzeliydi” şeklinde bir açıklama yazdı.