Kırıkkale ili içerisinde eski eşi olduğu bilgisine ulaşılan Fedai Baran tarafından öldürülmüş olan Emine Bulut’un eşinin tarafından boğaz kısmından bıçaklandıktan sonra çekilen görüntüleri Türkiye’yi adeta ayağa kaldırmış oldu. Gündüz kuşağı içerisinde haber sunuculuğu gerçekleştiren CNN Türk kanalının spikeri görevinde bulunan Semiha Şahin, Emine Bulut’un ölümle alakalı haberini sunduğu esnada gözyaşlarına hiç bir şekilde hakim olamadı.

Cinayetin saniye saniye kayıt altına alınmış olduğu video üzerinde, kızın, ”Anne, lütfen ölme!” şeklinde feryat etmesine Emine Bulut tarafından söylenen ”Ölmek istemiyorum!” ifadeleriyle vermiş olduğu karşılık yürekleri dağlamış oldu. CNN TÜRK kanalı içerisinde Spiker olarak görevli Semiha Şahin, bu saniyeleri aktardığı esnada canlı yayın sırasında gözyaşlarına boğulmuş oldu.

Çocuğun gözlerinin önünde öldürülmüş olan Emine Bulut’un o görüntüleri bütün Türkiye’yi yasa boğup çok kısa bir zaman içerisinde tepkiler adeta bir çığ gibi büyümüş oldu. Ünlü sanatçılar da dahil olmak üzre binlerce sayıdaki insan Emine Bulut’un ölümü ile alakalı tepkilerini açık bir şekilde göstermiş oldu.

Kırıkkale ili içerisinde, 18 Ağustos gününde Menderes Caddesi üzerinde yer alan bir tane kafe içerisinde, Fedai Baran (43), 4 sene öncesinde boşanmış olduğu eski eşi olduğu bilgisine ulaşılan Emine Bulut (38) ile kızı F. B. B. ile bir buluşma gerçekleştirdi. Fedai Baran ve Emine Bulut’un arasında ise ani bir şekilde tartışma meydana geldi. Kısa zaman içerisinde büyümüş olan tartışma esnasında Fedai Baran, yanında yer alan bıçakla eski eşini, kızının gözlerinin önünde vücudunun farklı yerleri üzerinden de bıçakladı.