The Celebrity Big Brother isimli program sayesinde ün kazanan DJ Ashley James, küvet içerisinde vermiş olduğu çıplak poz ile bütün dikkatleri de üstüne çekmiş oldu.

Kadınların kendi bedenleri ile barışmalarını öğüt eden beden olumlama hareketinin öncüleri arasında yer alan Ashley James, vücudunu açık bir şekilde sergilemekten geri durmamakta olduğunu da pek çok paylaşımı içerisinde açıkça göstermekte.

Kadınların aslında kendilerini hiç bir şekilde saklamamalarının gerekli olduğunu ifade eden James, geçmiş olduğumuz günler içerisinde bir elinde kadeh tutmuş olduğu, öteki eliyle de göğüslerini kapatmış olduğu çıplak bir şekilde küvet pozuyla, takipçilerinin akıllarını başından almış oldu.

Kısa zaman içerisinde binlerce sayıda beğeni almış olan fotoğrafa takipçilerinden bazıları; ” Çok harika bir kadın” yazarken bazıları da ‘Benimle evlenir misin?’ benzerinde yorumlar gerçekleştirdi.

Eski dönemlerde vücudu ile çok barışık bir durumda bulunmadığını fakat seneler geçtikçe bu çeşitteki komplekslerini aşmış olduğunu ifade eden Ashley James, Daily Mail’e vermiş olduğu bir röportaj içerisinde ’15 yaşımdayken göğüslerimden çok fazla nefret etmekteydim ve bundan dolayı annem bir tane danışmana dahi gitmişti. Fakat şu anda ise bu şekilde bir şey istememekteyim. Aslında yine de bu şekilde bir müdahaleyi düşünmekte olan insanları da çok iyi anlayabilmekteyim, sonuç olarak onların tercihleri’ ifadelerine yer vererek estetiğe hiç bir şekilde karşı olmadığına da vurgu yapmıştı.