Başarılı sanatçılardan biri olan Candan Erçetin yaz konserlerine ara vermeden devam etmekte. Ünlü sanatçı en son geçmiş olduğumuz akşam Bodrum Antik Tiyatro içerisinde sahnedeydi. Konsere gelen konukların arasında ise Gülben Ergen ile birlikte sevgilisi müzisyen olan Emre Irmak yer alıyordu.

Aşklarını herkesten uzak bir şekilde yaşamaya özen göstermiş olan ve ilişkileriyle alakalı olarak herhangi bir açıklama yapmaktan kaçınan şarkıcılardan Gülben Ergen ile birlikte müzisyenlikle uğraşan sevgilisi Emre Irmak ise Erçetin’in konserine gidenler arasında yer alan. Emre Irmak’ın İstanbul ilinde yer alan yoğun işlerinden ötürü sık bir şekilde görüşme şansı bulamayan ikili, Erçetin’in konseri esnasında çok eğlenceli dakikalar geçirmiş oldu.

Sevgilisi ile birlikte şarkılara eşlik etmeye devam eden Gülben Ergen, konser esnasındaki anlardan bazılarını da telefonu ile kayıt altına almayı hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Konser başlarken konuşma gerçekleştiren Candan Erçetin konuşması esnasında; ”Bizler bu konserleri her sene içerisinde yapmaktayız. Geçmiş olduğumuz yıl repertuvarımız çok daha içe kapalı bir şekilde ve de depresif bir durumdaydı, bu yıl ise ruh halimiz değişmiş oldu. Bundan böyle çok daha neşeli bir durumda olduğumuzu açıkça söyleyebiliriz” ifadelerine yer verdi. Başarılı sanatçı, güzel sesinin yanı sıra enerjisi ile birlikte de binlerce insanı coşturmayı başardı.