45 yaşında bulunan İngiliz asıllı modellerden Kate Moss, Fransa sahilleri içerisinde haftalığı 300.000 Türk Lirası tutarında olan b bir yat üzerinde objektiflere yakalandı.

Kusursuz bir durumdaki fiziği ve çok keskin yüz hatlarından dolayı bir döneme adeta damgasını vurmayı başaran 45 yaşında bulunan top modellerden Kate Moss, Fransa’nın güney bölgesinde yer alan Saint-Tropez içerisinde yazın tadını doyasıya bir şekilde çıkartmakta.

Haftalık ücreti 45.000 sterlin (300.000 Türk Lirası) tutarında bulunan bir yat üzerinde arkadaşları ile tatil yapmaya devam eden Moss, gri renkli bikinisi ile bütün dikkatleri de üstüne çekmiş oldu.

Yaşına karşın fiziğini korumakta olduğu gözlenen güzel durumdaki model, Lady Mary Charteris ile birlikte Sadie Frost ve de Darren Strowger’le beraber lüks yat üzerinde fazlasıyla eğlenceli bir gün geçirmiş oldu.

Kate Moss 16 Ocak 1974 senesi içerisinde İngiltere’de dünyaya gözlerini açtı. 14 yaşında olduğu dönemde Bahamalarda yapmış olduğu tatilin dönüşü esnasında, Sarah Doukas tarafından keşfedilmiş oldu. 1990’lı seneler içerisinde dönemin ünlü durumdaki süper modelleri arasında yer alan Lisa Snowdon ile birlikte Cindy Crawford, Naomi Campbell ve Claudia Schiffer’dan tarz ile görünüm açısından ayrıldığından dolayı anti – super model şeklinde anılmaya başlandı.