Taş Bebek isimli lakaba sahip olan Gönül Yazar, katılmış olduğu canlı yayın esnasında yaşamında birinin olduğunu ve aralarında biraz yaş farkının olduğu konusunda itirafta bulundu.

82 yaşında bulunan usta şarkıcılardan biri olan Gönül Yazar, Kanal D ekranları üzerinde paylaşılan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programa konuk olarak katıldı. Katılmış olduğu söz konusu bu program içerisinde çok samimi açıklamalar gerçekleştiren Gönül Yazar, 1 aydan beri yaşamında birisinin bulunduğunu açık bir şekilde itiraf etti.

Sunucular ile sohbet etmiş olan Gönül Yazar açıklamasının içinde; ”21 seneden beri yaşamımda hiç kimse bulunmuyordu. Yaklaşık olarak 1 aydan beri yaşamımda birisi var. Herkesin olduğu bizim de aramızda bir yaş farkı bulunuyor.” ifadelerine yer verdi.

Yazar daha sonrasında ise kendisine yöneltilmiş olan; ”Evlilik konusunda bir düşünceniz var mı?” şeklindeki soruya cevap olarakta; ”Şimdi biz herhangi bir evlilik düşünmemekteyiz. Onun da aklında yer aldığını hiç bir şekilde düşünmemekteyim” ifadeleri ile bir yanıt verdi. Taş Bebek lakabına sahip olan Gönül Yazar, yaşamında yer alan kişinin ismi ile bir açıklama yapmadı.