Brezilya’da dünyaya gelen 25 yaşında bulunan doktor Rayane Laura Souza, ”Dünya üzerindeki En Güzel Kalçası” isimli yarışma içerisinde Fransa’yı temsil ediyor olacak.

Hiç bir şekilde yanlış duymadınız Brezilya’da dünyaya gelen Rayane Laura Souza, şu an içerisinde Bolivya’da bir doktor şeklinde çalışıyor. Anne ile birlikte babası Fransız doğumlu durumda bulunan Rayane Laura Souza , 41 inç büyüklüğündeki kalçasından dolayı da ülkeyi temsil etme hazırlıkları yapıyor.

Rayane Laura Souza yapmış olduğu bir açıklama içerisinde şu ifadelere yer verdi; ”Kendimi fazlasıyla ateşli ve çok çekici bir insan olarak görmekteyim. Zorluklardan hiç bir şekilde kaçan bir insan değilim. Eğerki bu yarışmayı kazanmış olursam bu yarışmayı kazanmayı başaran tek üniversite mezunu olarak tarihe geçeceğim. Çocukluğumdan bu yana doktor olabilmeyi hayal ettim, fakat öteki alanlar içerisinde de gelişmeyi istedim, bundan dolayı da ”Bayan BumBum”a giriş yapma konusunda bir karar vermiş oldum.”

Kıvrımlı durumda bulunan doktor aynı zaman içerisinde kısa zamanda yükselmiş bir Instagram yıldızı haline gelmiş oldu.
137.000 tane takipçisi ile birlikte Instagram platformunu sallamakta.

Söz konusu bu yarışma 30 Eylül tarihi içerisinde Mexico City’de gerçekleşmiş olacak ve Souza, 2015 senesinde tacı almış durumdaki Suzy Cortez ile rekabet etme mecburiyetinde kalmış olacak.