Marmaris ilçesi içerisinde, müzisyenlerden Fırat Şallı’nın kalmış olduğu otel odası içerisinde cansız bedeninin bulunduğu açıklandı. Vücudu üzerinde herhangi bir şekilde darp ya da yara izi olmadığı görülen Şallı’nın cansız bedeni, otopsi yapılması amacıyla Muğla Adli Tıp Kurumu’na yollandı.

Marmaris ilçesinde yer alan eğlence mekanları içerisinde batari ile birlikte gitar çalmaya devam eden, Balıkesir asıllı müzisyenlerden Fırat Şallı, İçmeler Mahallesi içerisinde kalmakta olduğu apart otel içindeki odasında, temizlik personeli tarafından yatağı üzerinde hareketsiz bir şekilde yattığı esnada bulundu. Bu durumla ilgili olarak, sağlık ile birlikte polis ekiplerine ihbarda bulunuldu. İhbar üzerine gelmiş olan sağlık ekipleri, yapmış oldukları kontrol esnasında, Şallı’nın yaşamını kaybetmiş olduğunu tespit etti.

Polisin yapmış olduğu inceleme esnasında vücudu üzerinde herhangi bir şekilde darpla birlikte kesici ve e delici alet yarasına denk gelinmeyen Şallı’nın cansız bedeni, Marmaris Devlet Hastanesi’nin morguna götürüldü. Ölümünün şüpheli olduğu değerlendirilen Şallı’nın cansız durumdaki bedeni, daha sonrasında ise nöbetçi savcının vermiş olduğu talimat ile birlikte otopsi gerçekleştirilmek amacıyla Muğla Adli Tıp Kurumunun morguna kaldırıldı.

Polis ekiplerinin, Fırat Şallı’nın yaşamını yitirmiş olmasıyla alakalı başlatmış olduğu soruşturma ise halen devam ediyor.