Denizli ili içerisinde 24 yaşında bulunan bir tane kadın zor kullanılarak götürülmüş olduğu bağ evinde 2 şahıs tarafından darp edildikten sonra cinsel istismara da uğramış oldu. Olayan hemen sonra polis ekipleri tarafından yakalanmış olan zanlılar tutuklanıp cezaevine yollandı.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise söz konusu bu olay Denizli ilinin Buldan ilçesi içerisinde gerçekleşti. İddialara bakılır ise, Onur G., (25) ile birlikte Ercan G. (25) adına sahip kişiler, geçmiş olduğumuz hafta daha öncesinde tanımakta oldukları N. K. (24) adlı bir kadın ile buluştu. Sonrasında ise gezmeyi bahane ederek N. K.’yi arabaya bindirmiş olan zanlılar kadınla beraber Kestane Deresi bölgesine gitti. Burda da bir müddet kalmış olan zanlılar daha sonrasında ise N. K.’yi iddialara bakılır ise zor kullanarak bağ evine götürmüş oldu.

Genç yaştaki kadını ilk önce çırılçıplak bir şekilde soymuş olan Onur G. ile birlikte Ercan G., sonrasında ise N. K.’yi darp etmiş oldu. Hemen sonrasında ise şahısların N. K.’ye cinsel istismar gerçekleştirdikleri iddia edildi. Talihsiz durumda bulunan kadının yaklaşık olarak dört saat süresince darp ile birlikte cinsel istismara maruz kalmış olduğu bilgisine ulaşıldı.

Kimseye hiç bir şey söylemeyecek olduğu hususunda zanlıları ikna etmiş olan N. K.’yi sonrasında ise evine bırakmış olan Onur G. ile Ercan G., daha sonra da hiçbir şey yaşanmamış gibi yaşamlarını sürdürdü.

Olayın sonraki günü içerisindeyse N. K., polis merkezine gidip şikayetçi oldu. Şikayette bulunulmasının sonrasında harekete geçmiş olan polisler ilk önce Onur G.’yi hemen sonrasında ise olayın öteki faili olduğu ileri sürülen Ercan G.’yi hızlı bir şekilde gözaltına almış oldu. İşlemlerinin hemen sonrasında adliyeye sevkleri gerçekleştirilen şahıslar tutuklanıp cezaevine yollandı. Diğer taraftan, olayın sonrasında N. K.’nin ise herhangi bir şekilde koruma isteğinde bulunmamış olduğu bilgisine ulaşıldı