Kanal D ekranlarında karşımıza çıkan Gelinim Mutfakta isimli yarışmanın yeni sezonu geçmiş olduğumuz gün başlamış oldu. Fatih Ürek’in sunuculuğunu yapmakta olduğu yarışmanın dün paylaşılmış olan bölümüne bakıldığında Hülya ile birlikte Gülcan soğan dolması yemeği sebebiyle birbirine girmiş olduğu görüldü.

Besime Hanım güne ait yarışma yemeği olarak öne çıkan ”Soğan Dolması”yla alakalı olarak puanlarını vermiş oldu. Hatice’ye 5 puan ve gelini olan Gülcan’a 1 puan verdiği için herkes şaşkınlığını hiç bir şekilde gizleyemedi. Gülcan, ilk başta Hülya’nın tabağıyla kendi tabağını karşılaştırdığında tartışmanın fitili adeta ateşlenmiş hale geldi. Karşılıklı bir şekilde sözlü tartışma içerisine girmiş olan gelinler, Gülcan tarafından söylenen ”Biraz sus! Senin gözlerin bozuk, git benim yanımdan!” ifadelerini kullanmasıyla birlikte iyice gerilmiş oldu.

Hülya ise, kendisine çok ağır gelmiş olan bu cümlelerin kullanılmasından sonra adeta küplere binmiş oldu. Gülcan’a cevap olarak ”Sen kim olduğunu sanıyorsun ki beni kovuyorsun!” şeklinde sert bir biçimde karşılık vermiş oldu. İkilinin arasında sesler bayağı bir yükseldi ve sonrasında ise birbirinin üstüne yürüdüler. Tartışmanın alevlenmesi ile birlikte devreye girmiş olan Besime, gelini olan Gülcan’ı hemen kendi yanına çağırmış oldu.