Televizyonculardan bir olan Can Tanrıyar’ın oğlu olarak tanıdığımız Anılcan Tanrıyar geçtiğimiz akşam üzeri Revna Alp’le çok görkemli bir düğün yaparak dünya evine girmiş oldu. Ünlü sanatçıların akın etmiş olduğu bu düğün esnasında Ferhat Göçer’in yapmış olduğu gaf ise Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın arasında çok soğuk rüzgarlar estirmiş oldu.

Kanal D ekranları üzerinde karşımıza çıkan 2. Sayfa isimli programın haberine bakılırsa; Düğün esnasında Sinan Akçıl’la beraber sahneye çıkmış olan Ferhat Göçer, sözleri Sinan Akçıl’a ait olduğu bilinen Kızım isimli şarkıyı okudu. Şarkıdan hemen sonra Sinan Akçıl’a dönmüş olan Ferhat Göçer şu şekilde konuştu; ”Bir gün ben Sinan Akçıl gittim. kapısını çaldım, sonrasında ise Sinan kapıyı hemen açtı, içerde ise Hadise bulunuyordu. Birde baktım ki Hadise ağlamaktaydı, meğer Sinan Akçıl, Hadise için o kadar duygusal bir şarkıyı yazmış ki onu da orada ağlatmış. O ağladığı şarkı ise şimdi okumuş olduğum Kızım şarkısıdır”

Bunun hemen sonrasında ise Göçer, Sinan Akçıl’ın ”Biri Bana Gelsin” ismine sahip olan şarkıyı da o dönemler aşk yaşamakta olduğu İzel’e yazmış olduğunu söyledikten sonra ortalık iyi bir şekilde gerildi.

Göçer’in yapmış olduğu bu açıklamalardan sonra gerilmiş olan Sinan Akçıl ise; ”Ben ise şu anda yaşamında yer alan tüm güzel şarkıları biricik karım için, eşim Burcu Kıratlı’ya söylemekteyim” ifadelerine yer verdi.