Denizli ili içerisinde 2 tane aracın çarpışması sonrasında gerçekleşen trafik kazası esnasında 1 kişi yaşamını yitirdi, 6 kişi ise yaralanmış oldu.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise söz konusu bu kaza, Pamukkale ilçesinde yer alan Siteler Mahallesi’nin Doğan Demircioğlu Caddesi üstünde gerçekleşti. Kadir S. idaresinde bulunan 20 EG 182 plakasına sahip bir otomobil Muhammet Ali K. yönetiminde bulunan 20 GG 444 plakasına sahip otomobille çarpıştı. Çarpışmanın etkisi le birlikte araçlar savrulup kaldırıma çıkmış bir durumdayken otomobillerden bir tanesi de yolun kenarında yer alan bir ağaca çarptı. Kaza esnasında, her 2 tane araç şoförüyle beraber Müşteva K. ile birlikte Mustafa Ali ve Enes K.’nın yanı sıra Ahmet Ş ile Ayşe S. de yaralanmış oldu.

Yaralı durumdaki vatandaşlar olayın gerçekleşmiş olduğu yere intikal eden ambulanslarla Pamukkale Üniversitesi ile birlikte Denizli Devlet Hastanelerine götürüldüler. Yaralılar arasında yer alan Ayşe S. (38) kaldırılmış olduğu hastane içerisinde gerçekleştirilen bütün müdahalelere karşın kurtarılamadı ve yaşamını yitirdi. Kazadan sonra bölgeye intikal eden itfaiye ekipleri yaralılardan bazılarını da sıkışmış oldukları araçlardan çıkarttı.

Kazayla alakalı olarak başlatılmış olan soruşturma sürüyor.