Efsane oyunculardan biri olan Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal, geziden dönerken deniz üzerinde tekne kazası geçirmiş oldu. ”Bu kazayı yara bile almadan atlatmış olmamız çok büyük bir mucizeydi” ifadelerine yer veren Ezo Sunal kaza ile alakalı görüntüleri de yayımladı.

Babası gibi oyuncu olan Ezo Sunal, ailesi ile beraber Büyükada’dan geri geldiği esnada farklı bir tane teknenin yer aldıkları deniz taksisine çarpmış olmasından dolayı bir kaza geçirdi. Sunal, korkuyla geçmiş olan o anları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

”Gerçekleşen bu kazayı yara almadan atlatmış olmamız çok büyük bir mucize idi. Yaşamımda ilk kez bu denli çok korktum” şeklinde yazan Sunal, kazadan hemen sonra tekne üzerinde meydana gelen hasarların görüntülerini de açık bir şekilde paylaşarak, şu ifadelere yer verdi;

”Dün akşam üzeri çok korkunç bir deneyim yaşamış oldum. Dün o şok ile tam bir şekilde idrak edememişim, şimdi bir kez daha düşündüğümde ne denli ucuz atlatmış olduğumuzu da anladım. Şu şekilde bir özet yapayım; çok sevmiş olduğumuz aile dostlarımızın oğulları Deyvi’nin barmitzvah törenine katılım gerçekleştirmek amacıyla Büyükada’ya gitmiştik. Tören fazlasıyla mükemmeldi, sıcacık bir tane ailenin dostluklarına bir kez daha şahit olduk, gençlerin hazırlamış oldukları dans ile birlikte gösterileri keyifli bir şekilde izledikten sonra eve geri dönüş yapmak amacıyla 4 kişi deniz taksinin içine bindik. Gecenin güzel olduğundan söz ediyorduk. Keyfimiz de çok yerindeydi.”