Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde Isaac Carew’le yollarını ayırma kararı alan ünlü şarkıcılardan Dua Lipa, yeni ilişkiye başladığı Anwar Hadid’le Malibu sahilleri üzerinde objektiflere yakalandı. Çiçeği burnundaki bu çift, çevrede yer alanlara aldırmadan dakikalar boyunca öpüştü.

Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde tamamen profesyonel bir durumda bulunan aşçı Isaac Carew’le yollarını ayırmış olan ünlü durumdaki şarkıcılardan Dua Lipa, yeni ilişkiye başladığı Anwar Hadid’le Malibu sahilleri içerisinde görüntülenmiş oldu.

Deniz ile birlikte güneşin tadını çıkartmış olan çift, çevrede yer alanlara da umursamadan dakikalar boyunca öpüşmeye devam etti. Romantizmlerine otel odasının balkon kısmında da devam etmiş olan çiftin mutlulukları ise adeta yüzlerinden okunmaktaydı.

Meraklı bir durumdaki bakışlara hiç bir şekilde aldırmamakta olan Hadid ile birlikte Lipa, birbirlerinden hiç bir şekilde ayrılmadılar. Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde 22. yaşını kutlamış olan Anwar Hadid, ablalarından Gigi ile birlikte Bella Hadid’in izinden gidip modellik yapmaya devam ediyor.

Anwar Hadid’in ismi ise, Dua Lipa’dan daha öncesinde dünya çapında ünlü modellerden biri olan Kendall Jenner ile de anılmaya başlanmıştı. Fakat, Gigi ile birlikte Bella, bu söz konusu ilişkiyi hiç bir şekilde onaylamamış, ve hatta Jenner’ı kardeşlerinden uzak durabilmesi amacıyla da uyarmışlar idi.