Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan ”Zalim İstanbul” isimli dizi içerisindeki başarısından dolayı isminden söz ettirmeyi başaran güzel oyunculardan Bahar Şahin, geçmiş olduğumuz gün Nişantaşı içerisinde objektiflere yakalandı. Bir dönemler sosyal medya fenomenlerinden biri olan Reynmen’le aşk yaşamış olan oyuncu, sona eren ilişkisiyle alakalı çok samimi açıklamalar gerçekleştirdi.

Şimdiki dönemler içerisinde yıldızı parlamış olan eski sevgilisi Reynmen ile alakalı ilk defa Snob Magazin’e bir konuşma gerçekleştiren Bahar Şahin, şu ifadelere yer verdi; ”Tabi Reynmen’le bir dönem beraberliğimiz bulunmaktaydı. Reynmen bana kalırsa fazlası ile başarılı. Şarkılarını dinlememekteyim ancak sosyal medyadan bu yerlere kadar gelmek fazlasıyla zor bir olay fakat kendisi bunu başarmış oldu. Başaracak olduğunu da biliyordum aslında onda daha ne cevherler var. İlk önce fazla komik bir çocuk bana kalırsa oyunculuk bile yapabilir.”

Şahin sonrasında ise, Reynmen ile aynı proje içerisinde oynayıp oynamayacak olduğu sorusuyla alakalı olarak ”Teklif gelirse aynı proje içerisinde oynamamız amacıyla sanıyorumki bunu kabul etmezdim. Tekrardan bir beraberlikte hiç bir şekilde söz konusu bile olamaz” şeklinde yanıt verdi.

Zalim İstanbul isimli dizinin çekimlerinin başlamış olduğunu ve tatilini sona erdirdiğini ifade eden başarılı durumdaki oyuncu; ”Tatil sona erdi. Artık çalışmanın zamanı geldi” ifadelerine yer verdi.