Denizli ili içerisinde boşanma aşamalarında bulunduğu eşini boğazı ile birlikte vücudunun değişik yerlerinden bıçakladığı açıklanan kişinin tutuklandığı açıklandı.

Pamukkale ilçesinde yer alan İncilipınar Mahallesi içerisinde 23 yaşında bulunan eşi Hafize Kurban’ı bıçak kullanarak ağır bir şekilde yaralamış olan ve polis ekipleri tarafından yakalanmış olan Uğur Kurban, emniyet içerisindeki işlemlerinin hemen sonrasında sevk edilmiş olduğu adliyede çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Uğur Kurban’ın emniyet içerisinde yer alan ifadesinde, kendisini aldatmış olduğunu iddia ettiği eşinden boşanmayı istediğini, eşinin bunu hiç bir şekilde kabul etmemekte olduğunu, bundan dolayı da tartışma yaşamakta olduklarını, çocuklarından bir tanesinin ise başkasından olduğundan şüphelenmekte bulunduğunu, DNA testinin yaptırılmasını talep ettiğini söylediği bilgisine ulaşıldı.

Uğur Kurban’ın babası olan Şerafettin Kurban ise adliyenin hemen önünde gazetecilere yapmış olduğu açıklama içerisinde, boşanmayla alakalı davayı açan kişinin basın üzerinde iddia edilmiş olduğu gibi gelini değil de oğlu olduğunu ifade ederek oğlunun aldatılmış olduğundan dolayı da mağdur olduğunu iddia etti.

Diğer taraftan ise boğazı ile birlikte koltuk altı kısmı ve göğsünden yaralanmış olan Hafize Kurban’ın Pamukkale Üniversitenin Hastanesi yoğun bakım ünitesi içerisinde tedavisinin sürdüğü, hayati tehlikesini de henüz atlatamamış olduğu bilgisine ulaşıldı.

Denizli ili içerisinde dün meydana gelen olay esnasında tartışmış olduğu eşinin 3 farklı tarafından bıçaklamış olduğu kadın hastaneye götürülmüş, zanlı ise kısa süre içinde yakalanmıştı.