Dünya çapında üne sahip Game of Thrones isimli dizi sayesinde çok büyük bir beğeni toplamayı başaran ünlü oyunculardan Sophie Turner, geçmiş olduğumuz günler içerisinde dünyaevine girmiş olduğu eşi Joe Jonas’ın ailesi ile beraber, Miami’de objektiflere yakalandı.

23 yaşında bulunan ünlü oyunculardan Sophie Turner, geçmiş olduğumuz günler içerisinde 29 yaşında bulunan Amerikalı şarkıcılardan Joe Jonas’la evlenmişti. Bütün dünya üzerinde çok büyük bir beğeni ile izlenmiş olan ve Mayıs ayı içerisinde final bölümü paylaşılan Game of Thrones isimli popüler dizide Sansa Stark isimli karaktere yaşam veren Turner, eşi Joe Jonas ile birlikte eşinin abisi Nick Jonas ve de eltisi Priyanka Chopra’yla beraber Miami’de objektiflere yakalandı.

Amerika Birleşik Devletleri asıllı şarkıcılardan Joe Jonas, ”Happiness Begins” isimli müzik turuyla alakalı prova çalışmalarına hız vermiş durumdayken, eşi Sophie Turner ile birlikte asli bir şekilde Hindistanlı durumda bulunan sinema oyuncusu yengesi Priyanka Chopra, havuzun başında güneşin güneşin tadını doyasıya bir şekilde çıkarttı.

Yeşil bikinisi ile birlikte, Sansa’dan fazlasıyla uzak bir görüntü çizmiş olan Turner’ı, hayranları tanıma konusunda çok fazla zorlandı. Tatil amacıyla bordo renge sahip bir mayo tercih etmiş olan Turner’ın eltisi Priyanka Chopra ise, 2000 senesi içerisinde Dünya güzeli olarak seçilmiş, daha sonrasında ise oyunculuk kariyerine yönelme konusunda karar almıştı.