Denizli ilinde yer alan Pamukkale ilçesi içerisinde alkollü bir şekilde ve tehlikeli olarak araç kullanmakta olduğundan dolayı ehliyetine 2028 senesine kadar el konulduğu açıklanan bir şoför, kullanmakta olduğu otomobilin bir tane kamyona çarpması sonrasında yaşamını yitirmiş oldu.

Ramazan Selin Alkış (27) tarafından kullanılmakta olan 34 RSA 88 plakasına sahip bir otomobil, Denizli çevre yolu üzerinde önünde seyir halinde bulunan Ali Uysal yönetiminde bulunan 42 UJ 454 plakasına sahip kamyona arka taraftan çarptı. Kazanın yaşanmış olduğu yere ise çok fazla sayıda polis ekibi ile birlikte itfaiye ekibi ve de sağlık ekibi yönlendirildi

Şoför koltuğunda yer alan Alkış ise, olayın yaşanmış olduğu yerde yaşamını yitirdi. İtfaiye personelleri, Alkış’ın aracın içinde sıkışmış olan cansız bedenini güçlükle çıkartabildi. Otomobil üzerinde yer alan hız kadranının ise 170 kilometrelik bir hızda takılı kalmış olduğu ifade edildi.

Tekstil işi ile uğraşmakta olduğu ifade edilen şoföre alkollü bir şekilde ve çok tehlikeli olarak araç kullandığı gerekçe gösterilerek çok fazla bir miktarda trafik cezası kesilmiş oldu, bu söz konusu yasağı 5 taneden çok ihlal etmiş olan şoförün ehliyetine ise 2028 senesine kadar el konulmuş olduğu ifade edildi.