Geçmiş olduğumuz senenin Haziran ayı içerisinde Cihan Alpay’la evlenmiş olan sunucu ve aynı zamanda gazetecilerden Ece Vahapoğlu, çok kısa bir zamandan sonra hamile olduğu konusunda bir açıklama yapmış fakat senenin son günlerine doğru da bebeğini yitirmenin acısından dolayı çok fazla sarsılmıştı. 2. defa anne olabilmenin mutluluğunu yaşamaya başlayan Vahapoğlu, bu defa ise tatil amacıyla gitmiş olduğu Bodrum ilçesi içerisinde fenalaşmış oldu.

Başarılı bir durumda bulunan sunucu deniz ile birlikte güneşin tadını doyasıya bir şekilde çıkartmaktayken, fenalaştı ve herkesin yürekleri ağıza gelmiş oldu. Erkek bir tane bebek beklemekte olan anne adayı geçmiş olduğumuz gün plajda olduğu esnada midesi bulanmaya başladı ve sonrasında ise istifra etmeye başladı. Söz konusu bu durumu ise Erdal Özyağcılar’ın kızı olan Zeynep Özyağcılar fark ettikten sonra babasına hızlı bir şekilde haber vermiş oldu.

Usta durumda bulunan oyuncu soğukkanlı bir şekilde davranarak ilk önce Ece Vahapoğlu’nu sakinleştirmiş oldu. Özyağcılar, elleriyle zencefil ile birlikte limon, tarçın ve de karanfili karıştırıp kaynattı. Suyunu ise hemen anne adayına içirmiş oldu. Ece Vahapoğlu sonrasında ise; ”Bulantım ani bir şekilde geçti” ifadelerine yer verdi.