Ödüle sahip olan İngiliz rapçilerden biri olan Mist Portekiz içerisinde yer alan lüks bir tane villadayken silahla vurulmuş oldu. Rapçi Mist’e düzenlenen saldırı ile alakalı hazırlanmış rapora bakılır ise ünlü durumdaki rapçi İrlanda aksanıyla İngilizce konuşmakta olan bir şahıs tarafından vurulmuş oldu.

Yaralanmış olan 27 yaşında bulunan rapçinin pasaportu ile birlikte üzerinde yer alan telefonları ve de mücevherlerinin çalındığı açıklandı. Rapçilerden biri olan Mist’in olayın yaşandığı esnada 6 tane arkadaşıyla birlikte Portekiz’de yer alan ünlü tatil beldelerinden Quinta do Lago içerisindeki lüks bir tane villada yer alıyordu. Rapçinin beyaz renge sahip olan bir arabayla 2 tane arkadaşıyla birlikte Faro Hastanesi’ne sevk edilmiş olduğu ve hastane içerisinde tedavi altına alınmış olduğu açıklandı.

Portekiz polisleri tarafından yapılmış olan açıklamaya bakıldığında ise rapçilerden biri olan Mist’in dün akşam üzerinde saatler 22:00 sularında vurulmuş olduğu bilgisine yer verildi. Mist’in hastane içerisinde gerçekleştirilen tedavisinin hemen sonrasında ise taburcu edilmiş olduğu ifade edildi. Rapçilerden Mist’in şu anda tam olarak nerede olduğuna yönelik herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Söz konusu bu olayla alakalı soruşturma başlatıldığı da açıklandı.