En son İrem Derici’nin ayrılmış olduğu eski sevgilisi Lider Şahin’la başlayan ilişkisiyle beraber gündeme gelmiş olan Didem Soydan, Ayasofya Müzesi’ne özel bir ziyaret gerçekleştirip bol bir miktarda fotoğraf çektirmiş oldu. Soydan’ın yapmış olduğu bu paylaşımlarına da takipçileri tarafından adeta bir beğeni yağmış oldu.

İrem Derici’nin ayrılmış olduğu eski sevgilisi Lider Şahin’le beraberliği magazin dünyasına adeta bir bomba gibi düşmüş olan Didem Soydan, sosyal medya üzerindeki paylaşımları ile birlikte gündeme gelmeyi de sürdürüyor

Cesur durumda bulunan paylaşımlarının yanı sıra çok cesur dansları ile çok fazla konuşulmakta olan güzel model arkadaşı ile beraber gitmiş olduğu Ayasofya’nın her bir tarafında fotoğraf çektirip sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Instagram hesabı üzerinden fotoğraflarını paylaşmış olan Soydan’a ise adeta beğeni yapmış oldu.

Güzel durumda bulunan model, Ayasofya’nın kubbesi ile alakalı fotoğrafına, tasavvuf şairlerinden biri olan Baki’ye ait ”Avazeyi bu Aleme Davud gibi sal Baki kalan bu kubbe içerisinde bir hoş sada imiş” şeklinde bir mısra yazmış oldu.