Acun Ilıcalı’dan boşanma kararı aldıktan sonra cesur durumdaki paylaşımlarını sürdüren Şeyma Subaşı, renkli yaşamıyla alakalı detayları takipçilerinin beğenisine sunuyor.

Çok kısa bir zaman öncesinde İstanbul iline dönmüş olan ve Instagram hesabı üzerinden ülke ile birlikte işinin başına dönmüş olduğuna yönelik kareler paylaşmış olan Subaşı, aynı zaman içerisinde güne özel durumdaki kareleri ve güzelliği sayesinde de dikkat çekmiş oldu. Derin dekolteye sahip fotoğrafını paylaşmış olan Subaşı, kendisini takip edenlerden de tam bir not almış oldu.

Şeyma Subaşı kim?

Şeyma Subaşı, 1990 senesi içerisinde İstanbul ilinde dünya geldi. Eğitimini ise İstanbul Aydın Üniversitesinde yer alan Moda Tasarım Programı içerisinde bitirdi. 16 yaşından bu yana ise modellik yapmaya devam ediyor. 2008 senesi içerisinde Miss Turkey isimli yarışmaya katılmış fakat bu yarışmada bir derece elde etmeyi başaramamıştır. 2008 senesi içerisinde Var Mısın Yok Musun isimli yarışmaya katılmış ve bu yarışma esnasında yapımcı Acun Ilıcalı’yla da ilişkileri başlamıştır.

Acun Ilıcalı ise evli olduğu eşi Zeynep Ilıcalı’dan boşanmış olduğunu duyurmasının hemen sonrasında sosyal medya platformlarında Şeyma Subaşı’yla resimlerini paylaşmaya başlamasından dolayı da gündemden hiç bir şekilde düşmediler. Şeyma Subaşı’nın ayrıca Ilıcalı’dan Melisa ismine sahip bir tane kızı bulunmaktadır. Şeyma Subaşı, 18 Eylül 2017 tarihi içerisinde Fransa’da yer alan Marsilya kentinde 250 kişinin katılmış olduğu özel bir tören ile Acun Ilıcalı’yla dünya evine girdi. Acun Ilıcalı ile birlikte Şeyma Subaşı çifti son olarak 26.11.2018 tarihi içerisinde anlaşmalı bir şekilde boşanmış oldu.