Ünlü isimlerin menajerliğini yapmakta bulunan Özgür Aras’ın kanserle alakalı tedavi görmeye devam eden teyzesi Funda Göncer yaşamını yitirdi. Aras’ı bu acı günü içerisinde yalnız bırakmamış olan şarkıcılardan Deniz Seki’nin giymiş olduğu bu kıyafeti ise sosyal medya üzerinde çok fazla tepki çekmiş oldu.

Siyah renge sahip olan mini ve göğüs dekoltesi bulunan bir elbise tercihinde bulunan Deniz Seki’nin bu kıyafeti sosyal medya üzerinde adeta gündem olmuş durumda. Seki’nin giymiş olduğu bu kıyafeti cenaze töreniyle alakalı hiç bir şekilde uygun bir durumda bulunmazken, mini durumdaki dekolte bulunan elbisenin üstüne başörtüsü takmış olması da tepkilere sebep oldu.

Sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılar ise; ”Deniz Seki burda keşke hiç bir şekilde giyinmeseymiş, Deniz Seki aslında organizasyonu çok fazla karıştırmış, Denizcim sen bu olayı tamamen yanlış anlamışsın galiba. Kafayı yarım bir şekilde kapatında öteki yerleri sermiyoruz meydana mümkün bir durumdaysa ki doğru durumda bulunanı her bir tarafımızı kapatıyoruz” benzerindeki yorumlar yazarak Seki’ye çok sert bir şekilde tepki gösterdiler.

Aras’ı yaşamış olduğu bu acı günü içerisinde iş ile birlikte magazin dünyasındaki dostları da hiç bir şekilde yalnız bırakmadı. Yonca Evcimik ile birlikte Deniz Seki, Demet Akalın, İrem Derici, Mustafa Topaloğlu, Merve Özbey ve de Lider Şahin benzerindeki ünlü isimler törene katılmış olanlar arasındaydı.