Meslektaşlarından Ezgi Eyüboğlu’yla geçmiş olduğumuz Haziran’ın son günleri içerisinde boşandığını açıklayan oyunculardan Kaan Yıldırım’la Demet Özdemir’in aşk yaşadıkları ileri sürüldü. Ünlü durumda bulunan çift, geçmiş olduğumuz gün arkadaşları ile Bodrum ilçesinde tatil yaptıkları esnada objektiflere yakalandı.

Posta içerisinde yer almış olan habere bakılır ise; Kaan Yıldırım ve Demet Özdemir 19 Ağustos Pazartesi gününde, Özdemir’e ait olan Bodrum ilçesinde yer alan Yalıkavak’taki villası içerisinde sohbet etmeye başladı. Söz konusu bu sohbet ise sabah saatler 04:00’ü gösterene kadar devam etti. Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım 20 Ağustos Salı gününde de arkadaşları ile birlikte havuz başındayken objektiflere yakalandılar. Demet Özdemir ise burda fotoğraflarının çekilmiş olduğunu fark edince çok fazla şaşırdı. Kaan Yıldırım’a ise ”Eyvah fotoğraf çektiler, şimdi ne yapacağız?” ifadelerine yer verdi.

Demet Özdemir havuz içerisinden çıkıp telefona sarılmış bir durumdayken Kaan Yıldırım ise burda yer alan habercileri fark ettiğinden dolayı şezlongdan hiç bir şekilde kalkmadı. Bir müddet sonra habercilerin gitmiş olduğunu düşünmüş olan Kaan Yıldırım hızlı bir şekilde villadan çıkıp Gündoğan’da yer alan evinin yolunu tutmuş oldu.

Diğer taraftan ise bu yakınlaşma herkesin kafasını karıştırmış oldu. Zira Kaan Yıldırım, Demet Özdemir’in ayrılmış olduğu eski sevgilisi Seçkin Özdemir ile çok yakın bir arkadaş.