Şarkıcılardan biri olan Sıla Gençoğlu, İstanbul ili içerisinde gerçekleştirilen ”Demokrasi ve Şehitler Mitingi”yle alakalı ”Darbeye karşı bir durumdayım ancak Yenikapı içerisinde yer alan şova katılmamış olacağım” ifadelerine yer verdi. Bunun üstüne tepki göstermiş olan Davut Güloğlu da Sıla’ya küfür edip karşılık vermiş ve sonrasında ise ikili mahkemelik hale gelmişti. 2 tane ünlü sanatçı ise aradan seneler geçtikten sonrasında şimdi ise komşu oldu.

Sıla Gençoğlu’na küfretmiş olan Davut Güloğlu, o dönemlerde kendisine gelmiş olan tepkilerden sonra sosyal medya hesaplarından twitter üstünden; ”Başkalarına ait görüşlere demokrasi kılıfını giydirmiş olanlar benim vatanına hizmet etmemiş olanlara karşı görüşümü demokrasi şeklinde görmemekteler.” ifadeleriyle yanıt vermişti.

Davut Güloğlu’na söylemiş olduğu bu sözleri hiç bir şekilde affetmemiş olan Sıla, 2.5 sene hapis istemi ile dava açmış idi. Takvim tarafından yapılmış olan habere bakılırsa; 2016 senesinde Güloğlu’yla kavga etmiş olan Sıla, şimdi ise kanlı bıçaklı bir durumda bulunduğu şarkıcının oturmakta olduğu Sapanca’dan ev almış bulundu. Komşu oldukları açıklanan ikili ise, bundan böyle yan yana oturmakta.

Ünlü şeflerden biri olan Hazer Amani’yle aşk yaşamış olan Sıla Gençoğlu, komşu durumda bulunduğu Güloğlu’yla karşılaştıkları zaman hiç bir şekilde konuşmamakta.