Başarılı oyunculardan biri olan Billur Kalkavan, katılmış olduğu canlı yayın esnasında çocuk özleminin bulunmadığını hatta çocuğun çok büyük bir bela olduğunu açık bir şekilde ifade ederek herkesi şoke etti.

Başarılı oyunculardan biri olan Billur Kalkavan Kanal D ekranları üzerinde yayına devam eden Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programa konuk olarak katıldı. Oyunculardan biri olan Cansu Dere’nin söylemiş olduğu ”Çocukla ilgili bir özlemim yok” şeklindeki sözler üstüne konuşma gerçekleştiren Kalkavan, çocuğun aslında büyük bir bela olduğunu ifade etti.

56 yaşında bulunan Billur Kalkavan, program içerisinde yer alan sunucular tarafından sorulan ”Senin çocukla ilgili bir özlemin var mı?” şeklindeki sorudan sonra şu ifadelere yer verdi; ”Çocukla alakalı bir özlemim kesinlikle hiç olmadı. Zaten özlemi olan kişi doğurur. Bir de doğurmuş olanların çocuklarını Allah bağışlasın, annelik aslında çok harika bir duygu. Benim açımdansa yaşamına bir bela sokuyor gibi bir şey. Çocuk fazlasıyla zor bir iş. Ben şu anda kaç yaşına gelmiş durumdayım halen annemin başına bir belayım. Demek oluyor ki benim çocuğum olursa o da benim başıma bela olmuş bulunacak. Günümüz şartlarında nasıl büyütmüş olduğunda fazlasıyla önemli biz bahçeli evler içerisinde çok rahat bir şekilde büyüdük. Şimdiki çocuklar çok daha kopuk olduğundan dolayı ellerinde tabletler ile yaşamaktalar.”