Olay yaratmayı başaran açıklamalarından dolayı magazin gündemini çok sık bir şekilde meşgul etmeye devam eden 31 yaşında bulunan kıvrımlı modellerden Ashley Graham, geçmiş olduğumuz günler içerisinde hamile olduğu konusunda bir duyuru yapmıştı.

9 senedir devam eden evliliklerini bebek ile taçlandıracak oldukları konusunda açıklama yapan Ashley Graham ile birlikte Justin Ervin çifti, bu mükemmel haberi ise sosyal medya hesapları üzerinden takipçileri ile paylaşmışlar idi.

Her bir fırsat olduğunda kadınların bedenleri ile barışık bir durumda olmaları konusunda öğüt veren ve beden olumlama akımının öncüleri arasında yer alan Graham, çıplak bir şekilde fotoğrafını paylaşmış oldu.

Geçmiş dönemde, bedeninde yer alan kusurlardan hiç bir şekilde rahatsız olmadığını ifade eden ve kadınları ise belirli kalıplara sokmaya çalışan zihniyete karşı bir duruşu olduğunu her bir fırsatta ifade eden güzel model, hamilelikten sonra bedeni üzerinde meydana gelen değişimleri de fotoğraflayıp takipçilerinin beğenilerine sundu.

Bir dönemler evlenmeden önceki yaşamış olduğu ilişkileriyle alakalı çok çarpıcı itiraflar gerçekleştiren Graham, erkeklerin istediği şeyi aldıktan sonra fazla değiştiğini ifade ederek; ‘Onlarla yattığımdan dolayı kaybettim’ ifadelerine yer vermişti.

Eşi olan Justin Ervin’le da bir tane kilise içerisinde tanışmış olduğunu ifade eden kıvrımlı model, geçmiş dönemde yaşadığı travmalarından dolayıda Ervin’le evlenene kadar hiç bir şekilde ilişkiye girmediğini ifade etmişti.