Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde, hackerlara tepki olması açısından kendisine ait çıplak fotoğraflarını açık bir şekilde paylaşmış olan ünlü oyunculardan Bella Thorne, +18’lik film endüstrisi içerisine adımını atmış oldu.

21 yaşında bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyunculardan Bella Thorne, +18 filmleri yayınlamaya devam eden bir tane siteye özel olarak senaryosunu kendisinin yazmış olduğu bir tane film yönetmiş oldu.

Bahsi geçen web sayfasının ”Hayali Yönetmenleri” serisi içerisinde, misafir bir yönetmen pozisyonunda görev almış olan Thorne, kaleme almış olduğu senaryo içerisinde, 2 tane sevgilinin ilişkilerinde yer alan kavgaların yanı sıra baskı kurma gayretinden söz etmekte.

Thorne, geçmiş olduğumuz aylar içerisinde kendisini tehdit etmiş olan hackerlara meydan okuyup, kendisine ait çıplak fotoğraflarını Twitter hesabının üstünden açık bir şekilde paylaşmıştı.

Thorne’un yapmış olduğu söz konusu bu paylaşımı sosyal medya üzerinde adeta olay olmuş durumdayken, genç oyuncunun paylaşmış olduğu çıplak fotoğraflarının alt kısmına düşmüş olduğu not da çok fazla konuşulanlar arasındaydı. Fazlasıyla cesur pozlar vermiş olan genç ve başarılı yıldız; ”Benim üstümde kesinlikle hiçbir gücünüz bulunmuyor. Sizden hiç bir şekilde korkmamaktayım. Bu yaşananları da bir sonraki kitabım içerisinde yazacağım” ifadelerine yer vererek kendisini tehdit etmeye başlayan bilgisayar korsanlarına da çok özel bir mesaj yollamış oldu.