Ünlü şarkıcılardan biri olan Sedar Ortaç ile 5 sene devam eden evliliğini noktalamış olan Chloe Loughnan’dan herkesi şok eden flaş bir hamle daha gelmiş oldu. Loughnan, boşanmış olduğu eski eşininin soy ismini her bir taraftan sildi.

8 Ağustos gününde sürpriz bir karar alarak boşanmış olan Serdar Ortaç ile birlikte İrlanda asıllı mankenlerden Chloe Loughnan severek ve anlaşıp ayrılmış olduklarını ifade etmişlerde. Chloe Loughnan’ın ise boşanma gerçekleştikten sonra sosyal medya hesapları üzerinden Ortaç soy ismini kullanmayı sürdürmesi de çok fazla dikkat çekmiş idi.

Fakat, Chloe Loughnan’la evliliğini sona erdirmiş olan Serdar Ortaç, geçmiş olduğumuz gün içerisinde konser esnasında dansçısını işaret edip; ”Ne var ise bizlerde var. Annemi o zamanlardan hiç dinlemedim. Fazlasıyla haklıydın sen anne” şeklinde bir itirafta bulunmasından sonra ise Chloe Loughnan’dan hamle hiç bir şekilde gecikmedi.

Boşanma gerçekleştikten sonra ”Ortaç” soy ismini kullanmayı sürdüren Chloe Loughnan, dün ise sosyal medya hesapları üzerinden ”Ortaç” soy ismini tamamen kaldırmış oldu. Chloe’nin yapmış olduğu bu flaş hamlesi ise ”Chloe, Serdar Ortaç’ı yaşamından çıkarttı” şeklindeki yorumlar yapılmasına sebep oldu.

Diğer taraftan Ortaç ile birlikte Loughnan sosyal medya üzerinde birbirlerini takip etmeyi sürdürüyor.