Hareket halinde bulunan aracın içinde bacaklarını camdan çıkartmış olduğundan dolayı tepkilerin odak noktasında yer alan, Mehmet Aslantuğ ile birlikte Arzum Onan çiftinin çocukları sosyal medya hesabı üzerinden çok özel bir özür mesajı paylaştı.

Arzum Onan ile oyunculardan Mehmet Aslantuğ’un oğulları olan Can Aslantuğ, seyir halinde ilerleyen araç üzerinde ayaklarını camdan uzatarak haber görselinde yer alan pozu vermiş ve bu söz konusu görüntüsü sosyal medya üzerinde adeta bir olay yaratmıştı. Eleştirilerin hedefi haline gelmiş olan Aslantuğ, Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım gerçekleştirip ”Bu çeşitteki bir davranış ile yolculuk gerçekleştirmeyecek kadar terbiye sahibiyiz” ifadelerine yer verdi.

Hakkında çıkmış olan bir haberin ekran görüntüsünü alarak yayımlayan Can Aslantuğ, ”Yeni görmekteyim bu haberleri. Şaka maksatlı boş arazi yolu üzerinde çok yavaş bir hızda yapmıştık. Yoksa bu şekildeki bir davranış ile yolculuk yapmayacak kadar terbiye sahibi kişileriz. Yanlış anlaşıldı ise özür dilerim” ifadelerine yer verdi.

Aslantuğ ailesinin oğullarının arabada çekilmiş olan görüntüsüne ”Bunu yapmakta olanlara maganda denmekte” ve ayrıca ”Kesinlik bir şekilde cezalandırılmalı” benzerinde çeşitli yorumlar gerçekleştirilmişti.