Türk müziğinin usta isimleri arasında yer alan Bülent Ersoy, geçmiş olduğumuz gün Harbiye Açıkhava Konserleri’nin dahilinde sahne aldı. Abartılı olarak gözüken kostümü ile dikkatleri çekmeyi başaran Ersoy, kendisini dinlemek amacıyla gelmiş olan nişanlı olduğu bilgisine ulaşılan bir kişiye de ”Oğlum demeyeceğim lazım olur” ifadelerini kullanarak takılmış oldu.

Şarkı arası olduğunda kendisini dinlemek amacıyla gelmiş olanlarla sohbet etmeye devam eden Bülent Ersoy bir ara; ”Şurda yer alan çocuk kim şurdaki? 2. sırada bulunan. Sen oğlum sen. Ay dur bir oğlum demeyeceğim lazım olur. Kim o yanında bulunan senin? Nişanlın mı senin? S… et sen boşver, çokta önemli değil. Evladım sen sonra onu da al.” ifadelerine yer verdi.

Modacılardan biri olan Semih Doğruer imzasına sahip olan 20 kilo ağırlığındaki beyaz tuvaleti 220 metrelik bir tül kullanıp, 20 kişinin emeği ile 40 gün içerisinde hazırlanmış oldu. Fransız danteli kullanılarak yapılmış olan söz konusu elbiseyle ilgili olarakta 15 kişi çalışmış oldu. Bülent Ersoy’un giymiş olduğu bu gösterişli sahne kıyafetleri ise tam tamına 35 kişinin elinden çıkmış bulundu.