34 yaşında bulunan Brezilya asıllı modellerden biri olan Izabel Goulart, tatil yapmakta olduğu bölgeler içerisinde giydiği bikinilerin reklamını yapıp paraya para dememekte.

34 yaşında bulunan Brezilya asıllı ünlü durumdaki modellerden Izabel Goulart, Mayıs ayından bu zamana kadar hale tatilde.
Kusursuz bir durumdaki fiziğinden dolayı çok fazla dikkat çekmeyi başaran güzel model, Akdeniz kıyıları üzerinde adeta bir fırtına gibi esmeye devam ediyor.

Sao Paulo içerisinde meyve alışverişi yaptığı esnada keşfedilmiş olan başarılı ve ünlü durumdaki model, giymiş olduğu bikinilerden tutun da üzerinde barındırmakta olduğu aksesuarlarına kadar, üstünde taşımakta olduğu her bir şeyin reklamını yapıp paraya para dememeye devam ediyor. Bir dönemlerde Victoria’s Secret isimli büyük firmanın modelliğini de yapmış olan Goulart’ın Instagram üzerinde paylaşmış olduğu her bir pozu da , banka hesabı üzerine nakit bir şekilde dönmüş oluyor.

Bundan dolayıdır ki başarılı bir durumda bulunan model, tatile çıktığı esnada yanında kesinlikle tamamen profesyonel bir tane de fotoğrafçı götürmeye devam ediyor. Bunun sayesinde çekmiş olduğu bütün fotoğrafları da tamamen profesyonel oluyor ve çok daha fazla beğeniliyor.