Geçmiş olduğumuz Nisan ayı içerisinde ilk bebekleri Karan’ı dünyaya getiren ve hamilelikte aldığı kilolar sebebiyle eleştirilerin hedefinde yer alan Fahriye Evcen, sosyal medya hesabı üzerinden bornozla çekilmiş olduğu pozunu paylaşıp ”Öpücükler” şeklinde bir not yazdı. Evcen’in yapmış olduğu bu paylaşımı kısa zaman içerisinde yaklaşık olarak 500.000 tane de beğeni almış oldu.

29 Haziran 2017 senesi içerisinde çok görkemli bir düğün ile kendisi gibi oyunculuk yapan Burak Özçivit’le evlenmiş olan Fahriye Evcen, geçmiş olduğumuz Nisan ayı içerisinde ilk bebeğini dünyaya getirmiş oldu. Doğum sonrasında almış olduğu kilolarını veremediğinden dolayı da eleştirilerin odak noktasında yer alan Evcen, bugün ise Instagram hesabı üzerinden bir tane fotoğrafını paylaşmış oldu.

Doğum kilolarından dolayı pek çok eleştirilere maruz kalmış olan başarılı ve güzel oyunculardan Fahriye Evcen, kendisini eleştirmiş olanlara paylaşmış olduğu makyajsız pozu ile bir gönderme yapmış oldu. Fahriye Evcen yapmış olduğu son paylaşım içerisinde İngilizce bir şekilde ”Öpücükler” yazarak bir tane de dudak emojisi paylaşmış oldu. Fahriye Evcen’in bornoz ile çekilmiş olduğu fotoğrafındaki doğal hali de takipçilerinin gözlerinden hiç bir şekilde kaçmadı.

Evcen’in yapmış olduğu bu paylaşıma Ebru Akel ile birlikte Sevim Emre’den de çok güzel yorumlar gelmiş oldu. Güzel durumda bulunan oyuncunun paylaşmış olduğu bu fotoğraf kısa zaman içinde yaklaşık olarak 500.000 tane beğeniye ulaşmış oldu.