Yakışıklı oyunculardan biri olan Tolgahan Sayışman ile birlikte çocuk oyunculardan Emir Özyakışır’ın başrollerini üstlenmiş olduğu Şampiyon isimli dizi yakın bir zamandan sonra TRT 1 ekranları üzerinde seyirci ile buluşmuş olacak. Tolgahan Sayışman, çekimleri hiç bir şekilde ara vermeden devam eden dizide oğlu Efehan’la birlikte de kameraların karşısına geçmiş oldu.

Sayışman, dizi içerisinde oğlu Güneş’le ilgili olarak ringlere geri dönme konusunda bir isteği bulunan Kafkas lakabına sahip eski şampiyonlardan biri olan boksör Fırat Bölükbaşı’na hayat verecek. Dizi içerisindeki ”Güneş”in bebeklik dönemini, Tolgahan Sayışman ile birlikte eşi Almeda Abazi’nin daha 3.5 ay önce dünyaya gelen oğlu Efehan canlandırmış oldu. 2 gün boyunca devam eden çekimler esnasında Efehan ilk defa kamera karşısına babası ile birlikte geçmiş oldu. Sette yer alan anların görüntülerinden ilkleri de 2. Sayfa isimli program içerisinde paylaşıldı.

Oğlu ilk defa kameraların karşısına geçmiş olan Almeda Abazi de iki gün boyunca devam eden çekimler esnasında oğlunu hiç bir şekilde yalnız bırakmamış oldu. Birinci bebeğini kucağına almış olan Abazi, set içerisinde de gözünü bir an bile olsun çocuğunun üstünden hiç bir şekilde ayırmadı.

Tolgahan Sayışman rolüyle alakalı olarak 1 sene boyunca da haftanın beş gününde boks dersleri almaya başladı. Tolgahan Sayışman’a dizi içerisinde Erdal Özyağcılar da eşlik etmekte.