En son Çukur isimli dizi içerisinde rol almış olan genç yaştaki oyunculardan Kubilay Aka, dün Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklama içinde iki buçuk seneden beri beraber olduğu meslektaşlarından Miray Daner’le yollarını ayırmış olduklarını açıkladı. Bu söz konusu gelişmenin hemen sonrasında Aka’nın 2 gün öncesinde başka bir kadın ile sarmaş dolaş bir şekilde çekilmiş görüntüleri ortaya çıkmış oldu.

Ayrılıkla alakalı yapmış olduğu açıklaması sayesinde herkesi duygulandırmış olan Kubilay Aka, Kadraj Magazin içerisinde açıkça yer almış olan habere bakılır ise; 2 gün öncesinde Arnavurtköy’de yer alan bir tane bar içerisinde ismi halen bilinmemekte olan bir kadın ile fazlasıyla samimi bir biçimde zaman geçirmiş oldu. Aka’ya ait olan bu görüntülerde çok kısa zaman içerisinde sosyal medya üzerinde paylaşılmaya başladı. Çıkmış olan görüntülerin sonrasında ise Aka’dan bu konuyla alakalı olarak herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Yakışıklı durumda bulunan oyuncu, Miray Daner’le ayrılmış olduklarını şu sözlerle açık bir şekilde duyurmuştu; ”Söyleyebilecek çok fazla şey bulunuyor, susacakta… Ortak bir şekilde kararımızdan dolayı ayrılmaya karar vermiş olduk. Bundan sonrasıyla ilgili olarak dostluğumuz baki kalmış olacak sevgim ise ebedi. 2.5 seneye yakın devam eden ilişkimizde her bir şeye karşı dimdik bir şekilde durduk ilişkimizin sonuna kadarki zaman içerisinde de o güzel gözlerden farklı bir göze hiç bir şekilde bakmadım. Bundan dolayı da bir ihanet hiç bir şekilde söz konusu dahi olamaz.”