Başarılı oyunculardan Miray Daner ile birlikte Kubilay Aka’nın ayrılıkları gündeme adeta bir bomba gibi düşmüş idi. İhanetten dolayı bitmiş olduğu ileri sürülen bu ilişkiyle alakalı olarak çok fazla dikkat çekmiş bir gelişme daha yaşanmış durumda.

‘Vatanım Sensin” ismine sahip dizinin setinde başlamış olan aşkları sona eren Miray Daner ile Kubilay Aka’yla alakalı olarak ortaya atılmış olan yeni bir tane iddia da çok fazla şaşırtmış oldu. Kubilay Aka, sosyal medya hesabı üzerinden yazmış olduğu duygusal satırlar ile birlikte ayrılık haberini duyurmuş durumdayken, bu paylaşımdan sadece birkaç gün geçtikten sonra Hilal Altınbilek olduğu iddia edilen birisiyle çok samimi görüntüleri açık bir şekilde ortaya çıkmıştı.

Magazin kulisleri içerisinde dolaşmaya başlayan bir iddiaya bakılır ise; Miray Daner, sevgilisi olan Kubilay Aka’nın Altınbilek’e aşık bir durumda olduğunu DM üzerinden (direkt mesaj) gelmiş bir fotoğraf ve mesaj sayesinde öğrenmiş.

Genç yaştaki oyuncu ise; ”Dostlarına bir iki defa sorduğum zaman bana arkadaş olduklarını zira menajerlerinin aynı kişi olduğunu ifade etmişti. Hiç bir şekilde şüphelenmedim. Ta ki tanımamakta olduğum bir tane hesaptan gönderilen fotoğrafı görene kadar” ifadeleri ile konuşma yapmış.

Ayrılıktan sonra aldatılmış olduğu ileri sürülen oyunculardan Miray Daner ise Kubilay Akayla bulunan anıların tamamını sildi.