Antalya ili içerisinde binlerce hayranının izlemiş olduğu konser esnasında sahneye çıkmış olan dünya çapında ünlü Amerika Birleşik Devletleri asıllı şarkıcılardan Jennifer Lopez’i otel restoranı içerisinde görüntülemiş olan oyunculardan Enis Arıkan, bu anı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Latin müzik türünün divası Amerika Birleşik Devletleri asıllı şarkıcılardan Jennifer Lopez, çarşamba akşamında Antalya Belek turizm merkezi içerisinde yer alan Regnum Carya Otel üzerinde bir sahneye çıktı. Konserle ilgili olarak İstanbul ilinden gelmiş olan oyunculardan Enis Arıkan, ünlü şarkıcı ile aynı kare içerisinde yer almış olduğu bir videoyu, sosyal medya hesabında yer alan hikaye kısmında paylaştı. Otelin restoranı içerisinde yemek yediği esnada Jennifer Lopez’in gelmekte olduğunun farkına varan Arıkan, o anları da telefonu ile kaydetmiş oldu. Video paylaşımı içerisinde; ”Şu anda buraya Jennifer geliyor, yemek yemekte olduğum yere. Şaka bir video değil, şu anda restorana gelmekte. Ne yapacak olduğumu da asla bilememekteyim. Gizli bir şekile çekim gerçekleştirsem güvenlik ne yapar, telefonumu alarak atar mı bilememekteyim” ifadelerine yer veren Arıkan, hemen sonrasında ise şarkıcının görüntüsünü çekmiş oldu.

Arıkan’ın arkasından geçmekte olduğu görülen Jennifer Lopez, söz konusu bu videoya da makyajsız doğal hali ile yansımakta. Lopez’in kızı olan Emme Anthony’nin elinin tutmuş olduğu, hemen arkalarından da korumalarının gelmekte olduğu görülüyor.