Denizli ilinde yer alan Buldan ilçesi içerisinde yaşamını sürdüren Hamdi Konay, tanışmış olduğu Cezayir asıllı bir kadınla dünya evine girmiş oldu.

Buldan ilçesi içerisinde ikamet eden Hamdi Konay (31), Çanakkale ili içerisinde bir tane arkadaşının aracılığıyla Cezayir asıllı Zohra Medkouk (28)’la tanılmış oldu. İkilinin ilk önceleri sosyal medya üzerinde başlamış olan aşkı, sonrasında ise Buldan ilçesi içerisinde son bulmuş oldu.

Çift, evlilikle alakalı bir karar aldıktan hemen sonrasında Buldan ilçesine yer alan Kestane Deresi üzerinde gerçekleşen bir düğünle evlenmiş oldu. İlk gördüğünde aşık olduğunu açık bir şekilde ifade eden Hamdi Konay açıklamasında; ”Zohra da beni gördüğünde çok fazla. Çok ani bir biçimde evlilikle alakalı karar aldık. Ailesi ile beraber Türkiye’ye giriş gerçekleştirdi. Nikahla alakalı işlemleri bitirdikten sonra ise düğünümüzü yapmış olduk. Fazlasıyla mutlu bir durumdayız. Zohra, Buldan ilçemizi çok fazla sevdi. Cezayir içerisinde bir tane otelde aşçılık yapıyormuş. Benim de fazlasıyla sevmekte olduğum taze fasulye yemeğini iyi bir şekilde yapabiliyor. Kendisi İngilizce ile birlikte Fransızca ve de Arapça dillerini biliyor, Türkçe’yi de hızlı bir şekilde öğrenmeyi istiyor. Gelecek dönemler içerisinde Buldan ilçesinde tekstil işlerinde çalışmayı istiyor.” ifadelerine yer verdi.