Başarılı oyunculardan biri olan Nesrin Cavadzade, ”Aşk Tesadüfleri Sever” ismine sahip film içerisindeki rol arkadaşlarından Yiğit Kirazcı’yla aşk yaşamaya başladığı şeklindeki iddiaları paylaşmış olduğu mini şortlu bir fotoğrafı ile yalanlamış oldu.

Yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak’ın yer aldığı ve çok büyük bir kitle tarafından beğenildiğinden dolayı 2. çekilmeye başlanmış olan ”Aşk Tesadüfleri Sever” isimli filmin oyuncuları arasında yer alan Nesrin Cavadzade ile birlikte Yiğit Kirazcı’yla alakalı olarak magazin gündemini adeta sallayan bir aşk iddiası ortaya atılmış bir durumda. Cavadzade ise , sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bir fotoğraf ile birlikte kendisiyle ilgili çıkmış olan aşk iddialarını kesin bir dil ile yalanladı.

En son ”Yasak Elma” isimli dizi içerisinde rol almış olan başarılı ve güzel oyunculardan Nesrin Cavadzade’nin ”Aşk Tesadüfleri Sever” isimli film içerisindeki rol arkadaşlarından Yiğit Kirazcı’yla set içinde ilerleyen arkadaşlıklarının aşka döndüğü ileri sürüldü.

Hakkında çıkmış olan aşkla alakalı haberleri sosyal medya hesabı üzerinden yalanlamış olan oyuncu, mini şortu ile vermiş olduğu pozları ”Haberlere gülüyorum” şeklindeki bir not ile paylaştı. Söz konusu bu oyuncu aynı zaman içerisinde kalbinin tamamen boş bir durumda olduğunu yazmış haberin fotoğrafını da açık bir şekilde paylaşıp ”Tamamen doğru bir haber teşekkürler” ifadelerine yer verdi.