Denizli ilinde yer alan Pamukkale Belediyesi, bütün mahalleler için hizmet götürmeyi sürdürüyor. Pamukkale Belediyesi, Deliktaş mahallesi içerisinde bağlantı yolu şeklinde çok büyük bir önemi bulunan 1975 sokak ile 1979 sokakları üzerinde vatandaşların yoğun bir şekilde şikayetlerine neden olan asfaltı yenilemiş oldu.

Deliktaş mahallesi içerisinde pek çok çok yolun bağlantısını sağlamakta bulunan 1975 sokak ile 1979 sokak üzerinde vatandaşların yoğun bir şekilde yapmış olduğu şikayetine neden olan asfalt yenilendi. Pamukkale Belediyesine bağlı olarak çalışan Fen İşleri Müdürlüğü’nün personelleri yaklaşık olarak 500 metrelik bir uzunluğu bulunan 2 tane sokağı kısa zaman içerisinde yeni bir duruma getirmiş oldu. Pamukkale Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Avni Örki, söz konusu bu çalışmaları da yerinde incelemiş oldu. Deliktaş Mahallesinin Muhtarı görevinde bulunan Kadir Karaçolak’ın da eşlik etmiş olduğu Örki, iş makinasını da kullanıp bu asfalt çalışmalarına destek vermiş oldu.

Pamukkale ilçesinde yaşamını sürdüren insanların mutluluğu amacıyla çalışmalar yapmaya devam ettiklerine vurgu yapan Başkan görevinde bulunan Örki; ”Deliktaş mahallesi içerisindeyse asfaltı eskimiş bir durumda bulunan 1975 sokak ile 1979 sokaklar üzerinde asfalt yenilemeyle alakalı çalışmalarımız bulunuyor. Bu söz konusu sokak trafik yönünden bağlantı noktası niteliği taşıyor. Kısa zaman içerisinde çalışmaları bitirip halkımızın hizmetine de sunmuş olacağız. 600 tonluk ağırlığa yakın bir asfaltın kullanılacak olduğu bu çalışmalardan hemen sonrasında ise sokaklar Pamukkale ilçesine yakışır bir duruma gelmiş bulunacak. Yalnızca bu mahallemiz içerisinde öteki mahallelerimiz içerisinde de çalışmalarımız aralıksız bir şekilde sürecek” ifadelerine yer verdi.