2 sene öncesinde Hasan Dere’yle evlenerek Almanya’ya yerleşmiş olan eski oryantallerden biri olan Asena, yeni saç stili ile birlikte çok daha başka biri oluverdi.

Posta gazetesinden Ali Keser’in yapmış olduğu habere bakılırsa çift, geçmiş olduğumuz akşam Bodrum ilçesinde yer alan bir tane mekandan çıktıkları esnada objektiflere yakalandı. Yeni imajıyla alakalı olarak konuşma gerçekleştiren Asena; ”Saçlarımı aniden kısa bir şekilde kestirdim. Hasan’ın karşısına çıktığım zaman adeta şoka girdi. Bir müddet kendisine gelemedi. Ancak sonrasında ise fazlasıyla beğendi. Şimdi ise ”hiç bir şekilde uzatma” şeklinde konuşuyor. Saçlarım kesildiği esnada senelerin yükü de gitmiş oldu sanki” ifadelerine yer verdi.

Geçmiş dönemine bir sünger çekme konusunda isteği olan Asena bir dönemler, Google ile birlikte bir takım internet sayfaları üzerinde bulunan geçmiş dönemine ait cesur fotoğraflarını sildirmeye çalışmış, ünlü durumda bulunan oryantalin, bu işlemler için bir tane ajans ile anlaşmış olduğu da ileri sürülmüştü.

Almanya içerisinde bir tane gazino işletmekte olduğu bilinen iş adamlarından Hasan Dere ile Asena’nın aşklarının ortaya çıkmış olması da fazlasıyla olaylıydı.

Katılmış olduğu bir tane televizyon programı içerisinde adını gizli tutmakta olduğu sevgilisinin bir boksör olduğunu ifade eden Asena’nın, o dönemlerde farklı bir kadınla evli durumda bulunan iş adamlarından Hasan Dere’yle beraber oldukları ortaya çıkmış, bu olaylı aşk magazin gündemini de çok uzun bir zaman meşgul etmiş idi.