Oyunculardan biri olan Sinem Kobal eşi Kenan İmirzalıoğlu ile annesiyle beraber bir tane akrabasının düğününe katılım gerçekleştirdi. Kobal bu düğün esnasında annesi olan Nuray Kobal’la da düğün içerisinden bir kare fotoğrafını paylaştı. Kobal’ın annesini görmüş olanlar ise, ”Ablası zannettim” benzerinde yorumlar gerçekleştirdi.

Kenan İmirzalıoğlu’yla tamamen mutlu bir evlilik devam ettiren güzel oyunculardan biri olan Sinem Kobal, annesi Nuray Kobal ile birlikte Kenan İmirzalıoğlu’yla kuzeninin düğünlerine katılım gerçekleştirdi. Kobal’ın annesiyle çekilmiş olduğu bir tane fotoğrafı da sosyal medya üzerinde çok fazla konuşulmuş oldu.

Ekranlar üzerinden çok uzun bir zaman boyunca uzak kalmış olan güzel durumdaki oyuncu, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımları ile birlikte hayranlarını çok merakta bırakmamakta. Nerdeyse yaşamış olduğu her anını takipçileri ile paylaşmaya devam eden Kobal, düğün esnasında annesiyle çekilmiş olduğu bir tane de fotoğraf paylaşmış oldu. Kobal’ın annesiyle çekilmiş olduğu pozunun altına sosyal medya üzerindeki kullanıcılardan da yorumlar geldi. Annesi Nuray Kobal’ın güzel ve genç olmasına vurgu yapmış olan Kobal’ın takipçileri ise yorum olarak; ”Hangisi anne, ben onu ablası zannettim, güzellik aslında genetikmiş” şeklinde yorumlar yazdı.

Sinem Kobal ise kendisi gibi oyunculuk yapan eşi Kenan İmirzalıoğlu’yla beraber kuzeninin nikah şahidi olmuş bulundu.