Başarılı makyözlerden biri olan Rıfat Yüzükak’la Kuruçeşme’de objektiflere yakalanan şarkıcılardan Aleyna Tilki, eğitimini yurt dışına çıkarak tamamlama konusunda karar vermiş olduğunu ifade edecek Amerika Birleşik Devletleri’ne gidecek olduğunu ifade etti.

Genç yaştaki şarkıcılardan biri olan Aleyna Tilki, geçtiğimiz akşam üzeri makyaj artistlerinden Rıfat Yüzüak’la Kuruçeşme’de objektiflere yakalandı. Muhabirler ile sohbet etmeyi sürdüren Aleyna Tilki, eğitimine Amerika Birleşik Devletleri içerisinde devam etme konusunda bir karar vermiş olduğunu ifade etti.

Snob Magazin tarafından yapılmış olan habere bakılırsa; Eğitimine Amerika Birleşik Devletleri içerisinde devam edecek olduğunu ifade eden ünlü şarkıcı sonrasında ise; ”Ben Amerika Birleşik Devletleri içerisinde okuyacağım. Amerika Birleşik Devletleri’nde bazı işlerim olacak. Ayça da Amerika Birleşik Devletleri’nde okuyacak. Az da olsa ailemden uzak kalmış olacağım” ifadelerine yer verdi..

Bir müddet önce anne ile birlikte babası boşanmış olan Aleyna Tilki, Kardeşi olan Ayça Tilki’nin oynamakta olduğu ”Masal Şatosu: Sihirli Davet” isimli filmin galasına anne ile birlikte babasının beraber gitmesi konusunda da konuşma yaptı. Aleyna, açıklamasında; ”Onlar sürekli olarak beraberler. Eş değil ancak hala arkadaşlar. Evliliklerini sonlandırdılar yalnızca. Hafta sonu geldiği zaman genel olarak hep birlikte mangal yapmaktayız” ifadeleri ile konuştu.