Uzun bir zamandan beri şarkıcı olan eşi Kenan Doğulu’yla boşanacak oldukları konuşulmaya devam edilen ve söz konusu bu iddialara net bir dil ile yanıt vermekten kaçınmaya devam eden oyuncu Beren Saat’ten herkesin kafalarını karıştıran bir paylaşım gelmiş oldu. Ünlü durumdaki oyuncu, Instagram hesabı üzerinden gözyaşları içerisinde vermiş olduğu bir pozu açık bir şekilde paylaştı.

Elinde yer alan gelin bir tane bebek ile selfie çekilmiş olan Beren Saat, yapmış olduğu bu paylaşımın alt kısmına da geçtiğimiz haziran ayı içerisinde yaşamını yitiren fotoğraf ve video sanatçılarından biri olan Aykut Cömert’i etiketleyip İngilizce bir şekilde ”I got your doll tonight” (Bu gece yarısında Bebeğini aldım) şeklinde bir not yazdı.

Beren Saat’in on senelik dostu olduğu bilinen Aykut Cömert 6 Haziran tarihi içerisinde kanserden dolayı yaşamını yitirmişti etmişti. Saat’in ise arkadaşı tarafından gönderilen bebeği aylar sonrasında teslim aldığından dolayı ağlamış olduğu ve bu duygusal anları da takipçileri ile paylaşmış olduğu konusunda bir düşünce var. Güzel ve başarılı durumdaki oyuncunun gözyaşları arasında vermiş olduğu poza yakın dostlarından Belçim Bilgin ile birlikte Esra Dermancıoğlu’ndan da çok büyük bir destek gelmiş oldu.