Türk iş adamlarından biriyle fazlasıyla büyük bir aşk yaşamış olan ünlü modellerden Adriana Lima, Instagram hesabı üzerinden tamamen çıplak bir poz paylaşmış oldu.

Türk yazarlardan biri olan Metin Hara’yla deva meden ilişkisini sona erdirdikten hemen sonra iş adamlarından biri olan Emir Uyar’la çok daha yeni bir aşka yelken açmış durumdaki dünya çapındaki ünlü modellerden Adriana Lima, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu cesur paylaşım ile birlikte sosyal medya platformlarının gündemine oturmuş oldu.

Emir Uyar’la aşkları aralıksız bir şekilde süren güzel ve başarılı durumdaki model, sevgilisinin tam tamına 225 tan gül ile yapmış olduğu bu romantik durumdaki jestini, çıplak bir şekilde vermiş olduğu poz ile ”225 beni çok daha özel hissettirmekte” şeklinde bir not ile paylaşmıştı.

Yıldız durumda bulunan model bu defa ise, kendisinin de bizzat yapacak olduğu özel bir bağışla ilgili olarak objektiflerin karşısına geçmiş oldu. Lima ayrıca, siyah beyaz konsepte sahip olan çekim esnasında tamamen çıplak bir şekilde poz vermiş oldu. Cesur ve başarılı durumdaki model, gönderisinin hemen alt kısmına ”Paylaşma konusunda özgür ol” şeklinde bir not yazdı.