Dizi seti içerisinde başlamış olan ilişkilerini 2009 senesi içinde nikah masasına taşıma konusunda bir karar alan Bergüzar Korel ile birlikte Halit Ergenç çiftinden herkesi mutlu edecek çok önemli bir haber daha gelmiş oldu. Ali ismini vermiş oldukları bir tane oğulları bulunan çiftin 2. çocukları da dünyaya gözlerini açmış olacak.

Bir müddettir hakkında sürekli olarak hamilelik dedikoduları çıkmaya başlayan başarılı ve güzel oyunculardan biri olan Bergüzar Korel, geçmiş olduğumuz gün bir tane alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalandı. Hakkında çıkmış olan hamilelikle alakalı haberleri de doğrulamış olan Korel; ”Her şey şükürler olsun ki yolunda. Haberlerden de okumakta olduğunuz gibi 2. çocuğumuzu beklemeye başladık. Fazlası ile güzel ve fazlasıyla özel bir duygudur. Allah herkes için bu özel duyguyu yaşayabilmeyi nasip etsin inşallah” ifadelerine yer verdi.

Başarılı durumda bulunan oyuncu yakın dostlarından Şükran Ovalı ile Caner Erkin çiftinin kızları Mihran Ela’ya doğum günüyle alakalı olarak bir hediye alabilmek amacıyla için alışveriş merkezinde yer aldığını açık bir şekilde ifade etti. Bergüzar Korel ayrıca ilk çocukları Ali’yi 2010 senesi içerisinde dünyaya getirmiş idi.