Son zamanlar içerisinde yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı çok sık bir şekilde gündeme gelmeye başlayan Aleyna Tilki, gitmiş olduğu özel bir tane sergi içerisinde bulunan eserin yanına yattı ve bu şekilde bir poz verdi.

Sosyal medya hesabı üzerinden bazı zamanlarda yapmış olduğu cesur paylaşımlar ile birlikte gündeme gelmiş olan genç yaştaki şarkıcılardan Aleyna Tilki, bu paylaşımlarının içine yeni bir tanesini daha ilave etmiş oldu. Yatar pozisyon ile yerde yatmakta bulunan bir tane eseri taklit eden Tilki mini şort ile vermiş olduğu pozla dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Aleyna Tilki, gitmiş olduğu bir sergi içerisinde yerde bulunan eserin yanına uzanarak aynı pozu verdi ve bu anları ise sosyal medya hesabı üzerinden açık bir şekilde paylaştı. Genç yaştaki şarkıcı, ilginç pozunun altına ise; ”Tam aksinin doğru olduğunu bilmektir yaşam ve buna bakıldığında tam aksi de doğrudur…” şeklinde bir not düşmüş oldu.

Tilki’nin yapmış olduğu söz konusu bu paylaşımı ise sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılar tarafından ”Aleyna da sanat amacıyla bir poz verdi” şeklinde yorumlanmaya başladı.