Son zamanlarda yapmış olduğu siyasi paylaşımlardan dolayı çok sık bir şekilde gündeme gelmeye devam eden oyunculardan Berna Laçin, gündem içerisinde yeni bir tartışma yaratabilecek paylaşıma daha imzasını attı. Laçin paylaşımında; ”Lince de razıyım” ifadelerine yer vererek nargileden nefret etmekte olduğunu ifade etti.

Gündeme yönelik olarak dikkatini çekmiş olan veyahut kendisini çok fazla rahatsız etmekte bulunan konularda paylaşımlar gerçekleştiren Berna Laçin, en son pek çok mekanda yer alan nargile üstüne özel bir paylaşım gerçekleştirip yeni bir tartışmanın daha fitilini ateşlemiş oldu. Başarılı ve profesyonel durumdaki oyuncu Twitter hesabı üzerinden; ”Şu Nargilenin olayından da çok nefret ediyorum. Oh artık söyledim, lince de razıyım, benim elimde değil” ifadelerine yer verdi.

Sosyal medya kullanıcılarından büyük bir kısmı ise da ”Lince razıyım” ifadelerine yer veren Laçin’e desteklerini hiç bir şekilde esirgemedi. Sağlık Bakanlığı da, geçmiş olduğumuz aylar içerisinde bu konuyla ilgili bir şekilde nargile hortumu üstünden sigaranın zararlarını açık bir şekilde ifade ettiği bir kamu spotu paylaşımı yapmış ve bu kamu spotu da çok uzun bir zaman boyunca gündemdeki yerini korumuştu