Pek çok dizi ile birlikte film içerisinde rol almış olan başarılı oyunculardan Yeşim Büber, seneler geçtikten sonra ikizleri ile beraber tekne üzerinde objektiflere yakalanmış oldu.

Aynalı Tahir isimli dizi sayesinde yıldızı parlamış olan başarılı oyunculardan Yeşim Büber, 8 sene boyunca ekranlardan tamamen uzak bir yaşam sürüyordu. Komple sakin ve çok daha huzurlu bir yaşamı seçmiş olan başarılı ve güzel durumdaki oyuncu ikizleri ile beraber objektiflere yakalandı.

2006 senesi içerisinde evlenerek dünya evine girmiş olduğu görüntü yönetmenleri arasında yer alan Mehmet Aksın’dan Can Yunus ile Nehir adında ikiz çocukları bulunan Yeşim Büber, çocuklarını da tekne üzerinde büyüttü. Çift geçmiş olduğumuz gün Gümüşlük ilçesinde tekneye özel olarak erzak alışverişi gerçekleştirdi.

Seneler sonrasında ortaya çıkmış olan Yeşim Büber’in ikizlerini görmüş olan herkes çok büyük bir şaşkınlık yaşamış oldu. Yeşim Büber yaşamış olduğu bu büyük değişimin yanı sıra tekne yaşamından dolayı da sevenlerini adeta şoke etmiş oldu.

Yeşim Büber en son Siyan İnci isimli dizi içerisinde Melek isimli karakterle izleyenlerin karşısında yer almıştı.